APX803L40-42SA-7
Mfr.Part #
APX803L40-42SA-7
Supply Voltage :
4V
Factory Lead Time :
23 Weeks
JESD-609 Code :
e3
JESD-30 Code :
R-PDSO-G3
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.9V
Length :
2.9mm
Simple Reset/Power-On Reset
Reset Timeout :
292ms Minimum
Voltage - Threshold :
4.2V