APX803L-33SA-7
Mfr.Part #
APX803L-33SA-7
Length :
2.9mm
Adjustable Threshold :
No
Terminal Form :
Gull wing
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Supply Voltage :
3.1V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V
Factory Lead Time :
23 Weeks
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.9V
Voltage - Threshold :
3.3V