ANT-24G-PNL14
Mfr.Part #
ANT-24G-PNL14
Manufacturer
RF Solutions
Description
RF ANT 2.4GHZ PANEL N FEM BRKT
Manufacturer :
RF Solutions
Gain :
14dB
VSWR :
2
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
9 Weeks
Frequency Range :
2.4GHz~2.5GHz
Termination :
N Type Female
Antenna Type :
Panel
Mounting Type :
Bracket Mount
Number of Bands :
1
Mount :
Brackets
Frequency (Center/Band) :
2.4GHz
Packaging :
Bulk
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Published :
Frequency Group :
UHF 2GHz~3GHz
Datasheets
ANT-24G-PNL14
RF Solutions ANT-24G-PNL14
1 Bands Panel UHF 2GHz~3GHz Bracket Mount N Type Female 2.4GHz 14dB Bulk