AMPMDFA-18.4320T3
Mfr.Part #
AMPMDFA-18.4320T3
Description
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
Current Rating :
1.3 mA
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.89mm)
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Height Seated (Max) :
0.035 0.89mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Ratings :
Current - Supply (Max) :
1.3mA Typ
Absolute Pull Range (APR) :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height :
0.84 mm
Frequency :
18.432MHz
Length :
2.5 mm
Width :
2 mm