AMPMDFA-18.4320
Mfr.Part #
AMPMDFA-18.4320
Description
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Width :
2 mm
Frequency :
18.432MHz
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.89mm)
Factory Lead Time :
15 Weeks
Packaging :
Bulk
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Height Seated (Max) :
0.035 0.89mm
Current - Supply (Max) :
1.3mA Typ
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
Length :
2.5 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Package :
Bulk
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Current Rating :
1.3 mA
Height :
0.84 mm