AM5.25CR200
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AM5.25CR200
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
5.25 KHZ CRYSTAL BAND PASS FILTE
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
Monolithic Crystals
Datasheets
AM5.25CR200
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE