AM165.775CR341
Mfr.Part #
AM165.775CR341
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
165.7750 MHZ CRYSTAL BAND PASS F
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
Monolithic Crystals
Datasheets
AM165.775CR341
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE