9T06031A2322CBHFT
Mfr.Part #
9T06031A2322CBHFT
Description
RES SMD 23.2K OHM 1/10W 0603
Power Rating :
100mW
Voltage - Rated DC :
75V
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Tolerance :
±0.25%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Supplier Device Package :
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
23.2kOhms
Composition :
Thin Film
Length :
1.6mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
450μm
Width :
800μm
Datasheets
9T06031A2322CBHFT
YAGEO 9T06031A2322CBHFT
RT Series, Thin Film, 23.2kOhms, 0.1W 1/10W, ±0.25%, -55°C~155°C