9T06031A1300CAHFT
Mfr.Part #
9T06031A1300CAHFT
Description
RES SMD 130 OHM 0.25% 1/10W 0603
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Voltage - Rated DC :
75V
Width :
800μm
Tolerance :
±0.25%
Length :
1.6mm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Supplier Device Package :
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power Rating :
100mW
Resistance :
130Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Published :
Datasheets
9T06031A1300CAHFT
YAGEO 9T06031A1300CAHFT
RT Series, Thin Film, 130Ohms, 0.1W 1/10W, ±0.25%, -55°C~155°C