9T06031A1270CAHFT
Mfr.Part #
9T06031A1270CAHFT
Description
RES SMD 127 OHM 0.25% 1/10W 0603
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Power Rating :
100mW
Voltage - Rated DC :
75V
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
127Ohm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Tolerance :
±0.25%
Datasheets
9T06031A1270CAHFT
YAGEO 9T06031A1270CAHFT
RT Series, Thin Film, 127Ohm, 0.1W 1/10W, ±0.25%, -55°C~155°C