9B13500044
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
9B13500044
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
HC-49/US
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 13.5600MHZ 30PF TH
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Load Capacitance :
30pF
Size / Dimension :
0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
Height :
3.683mm
Operating Mode :
Fundamental
Packaging :
Bulk
Type :
MHz Crystal
Series :
9b
Mount :
Through Hole
Frequency :
13.56MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±50ppm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Published :
Mounting Type :
Through Hole
Package / Case :
HC-49/US
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Factory Lead Time :
13 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Height Seated (Max) :
0.145 3.68mm