9B-24.000MBBK-B
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
9B-24.000MBBK-B
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
HC-49/US
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
Stock
215
In Stock :
215
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
Load Capacitance :
20pF
Height :
3.683mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.145 3.68mm
Mounting Type :
Through Hole
Frequency :
24MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Mount :
Through Hole
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Operating Mode :
Fundamental
RoHS Status :
RoHS Compliant
Series :
9b
Size / Dimension :
0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm