9B-14.7456MAAJ-B
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
9B-14.7456MAAJ-B
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
HC-49/US
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
Stock
100
In Stock :
100
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Frequency :
14.7456MHz
Height Seated (Max) :
0.145 3.68mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
REACH SVHC :
No SVHC
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height :
3.683mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
HC-49/US
Factory Lead Time :
13 Weeks
Mount :
Through Hole
Termination :
Radial
Load Capacitance :
18pF
Type :
MHz Crystal
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Mode :
Fundamental
Series :
9b
Depth :
5mm
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
Mounting Type :
Through Hole
Tolerance :
0.003%