8W-133.330MBD-T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8W-133.330MBD-T
Manufacturer
TXC Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 133.3300MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
133.33MHz
Type :
XO (Standard)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
8W
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable
RoHS Status :
RoHS Compliant
Output :
CMOS
Current - Supply (Max) :
10mA
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±25ppm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Voltage - Supply :
3.3V