71V35761SA183BGGI8
Mfr.Part #
71V35761SA183BGGI8
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
Memory
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
119-BGA
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Clock Frequency :
183MHz
Supplier Device Package :
119-PBGA (14x22)
Mounting Type :
Surface Mount
Memory Format :
SRAM
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V