71V35761S200BG
Mfr.Part #
71V35761S200BG
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
Memory
Base Part Number :
IDT71V35761
Memory Type :
Volatile
Access Time :
3.1ns
Supplier Device Package :
119-PBGA (14x22)
Clock Frequency :
200MHz
Package / Case :
119-BGA
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Operating Temperature :
0°C~70°C TA