71V35761S183BGG8
Mfr.Part #
71V35761S183BGG8
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Memory Type :
Volatile
Memory Format :
SRAM
Package / Case :
119-BGA
Access Time :
3.3ns
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Supplier Device Package :
119-PBGA (14x22)
Clock Frequency :
183MHz