70V5388S200BC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
70V5388S200BC
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
256-LBGA
Manufacturer :
Product Category :
Memory
Memory Format :
SRAM
Access Time :
3ns
Package / Case :
256-LBGA
Memory Interface :
Parallel
Clock Frequency :
200MHz
Base Part Number :
IDT70V5388
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
4 (72 Hours)
Memory Size :
1.125Mb 64K x 18
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Packaging :
Tray
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.15V~3.45V
Operating Temperature :
0°C~70°C TA