656V62204I2T
Mfr.Part #
656V62204I2T
Description
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Frequency :
622.08MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±30ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
65mA
Supply Voltage :
2.5V
Operating Frequency :
622.08MHz