656V40003I3T
Mfr.Part #
656V40003I3T
Description
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
400MHz
Fall Time-Max :
0.5ns
Frequency :
400MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
65mA
Rise Time-Max :
0.5ns
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Symmetry-Max :
55/45%