656V20003I3T
Mfr.Part #
656V20003I3T
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Output :
LVDS
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Fall Time-Max :
0.5ns
Operating Frequency :
200MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
65mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Rise Time-Max :
0.5ns
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm