656V13205C3T
Mfr.Part #
656V13205C3T
Description
XTAL OSC XO 132.0000MHZ LVDS SMD
6-SMD, No Lead
Mounting Type :
Frequency :
132MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
65mA
Fall Time-Max :
0.5ns
Series :
656P/L
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Base Resonator :
Crystal
JESD-609 Code :
e4
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Rise Time-Max :
0.5ns
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
132MHz
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA