656P8673I3T
Mfr.Part #
656P8673I3T
Description
XTAL OSC XO 86.7000MHZ LVPECL
Output :
LVPECL
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Frequency :
86.7MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
88mA
Rise Time-Max :
0.6ns
Fall Time-Max :
0.6ns
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
86.7MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm