656P4335C2T
Mfr.Part #
656P4335C2T
Description
XTAL OSC XO 43.3500MHZ LVPECL
Series :
656P/L
Fall Time-Max :
0.6ns
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±25ppm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
88mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Rise Time-Max :
0.6ns
Operating Frequency :
43.35MHz
Symmetry-Max :
55/45%
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
43.35MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Supply Voltage :
2.5V