656P34943I2T
Mfr.Part #
656P34943I2T
Description
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVPECL
ROHS3 Compliant
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
XO (Standard)
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Max) :
54mA Typ
Frequency :
349.4MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±50ppm
Output :
LVPECL
Fall Time-Max :
0.6ns
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Symmetry-Max :
55/45%
Series :
656P
Rise Time-Max :
0.6ns
Operating Frequency :
349.4MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm