656P25003I3T
Mfr.Part #
656P25003I3T
Description
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Operating Frequency :
250MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
20μA
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Output :
LVPECL
Frequency :
250MHz
Rise Time-Max :
0.6ns
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Fall Time-Max :
0.6ns
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
656P
Frequency Stability :
±50ppm
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
54mA Typ
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm