656P15364C2T
Mfr.Part #
656P15364C2T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Oscillators
Factory Lead Time :
14 Weeks
Supply Voltage :
2.5V
Fall Time-Max :
0.6ns
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Frequency :
153.6MHz
Rise Time-Max :
0.6ns
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
JESD-609 Code :
e4
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
153.6MHz
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
88mA
Series :
656P/L
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm