656L7683I3T
Mfr.Part #
656L7683I3T
Description
XTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
Operating Frequency :
76.8MHz
Rise Time-Max :
0.5ns
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Fall Time-Max :
0.5ns
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Frequency :
76.8MHz
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
65mA