656L34943I2T
Mfr.Part #
656L34943I2T
Description
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVDS SMD
Series :
656L
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Rise Time-Max :
0.5ns
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Operating Frequency :
349.4MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Enable/Disable
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Max) :
23mA Typ
Fall Time-Max :
0.5ns
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
20μA
Frequency :
349.4MHz
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±50ppm