656L31254I2T
Mfr.Part #
656L31254I2T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Series :
656P/L
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Fall Time-Max :
0.5ns
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Supply Voltage :
2.5V
Operating Frequency :
312.5MHz
Output :
LVDS
XO (Standard)
JESD-609 Code :
e4
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
312.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA