656L15004I2T
Mfr.Part #
656L15004I2T
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Supply Voltage :
2.5V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±30ppm
Fall Time-Max :
0.5ns
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Frequency :
150MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA