656L14454I2T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
656L14454I2T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 144.5000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
14 Weeks
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
144.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Base Resonator :
Crystal
Function :
Enable/Disable
Series :
656P/L
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
65mA
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm