656E40003C3T
Mfr.Part #
656E40003C3T
Description
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
Output :
LVPECL
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
400MHz
Current - Supply (Max) :
88mA
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
656P/L
Operating Frequency :
400MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm