656E31254C2T
Mfr.Part #
656E31254C2T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Rise Time-Max :
0.6ns
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Frequency :
312.5MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Operating Frequency :
312.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Series :
656P/L
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
88mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVPECL
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm