656E12504I2T
Mfr.Part #
656E12504I2T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Fall Time-Max :
0.6ns
Operating Frequency :
125MHz
Factory Lead Time :
14 Weeks
Series :
656P/L
Frequency :
125MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±30ppm
Supply Voltage :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Rise Time-Max :
0.6ns
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm