655V15625C3T
Mfr.Part #
655V15625C3T
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Frequency :
156.25MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
66mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
156.25MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm