655P15625I3T
Mfr.Part #
655P15625I3T
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±25ppm
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
156.25MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Frequency :
156.25MHz
Voltage - Supply :
3.3V