654V7425C2T
Mfr.Part #
654V7425C2T
Description
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
654P/L
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVDS
Factory Lead Time :
14 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
74.25MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
65mA