654V40004I2T
Mfr.Part #
654V40004I2T
Description
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Factory Lead Time :
14 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Series :
654P/L
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
400MHz