654V30003C2T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
654V30003C2T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
65mA
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
Output :
LVDS
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
654P/L
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
300MHz
Function :
Enable/Disable
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±50ppm
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm