654V20004I3T
Mfr.Part #
654V20004I3T
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±30ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
200MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Series :
654P/L
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Enable/Disable
Factory Lead Time :
14 Weeks
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm