654V14855C3T
Mfr.Part #
654V14855C3T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Function :
Enable/Disable
Factory Lead Time :
14 Weeks
Base Resonator :
Crystal
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Output :
LVDS
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency :
148.5MHz