654V14453C3T
Mfr.Part #
654V14453C3T
Description
XTAL OSC XO 144.5000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Series :
654P/L
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
144.5MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
14 Weeks
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA