654P7683I3T
Mfr.Part #
654P7683I3T
Description
XTAL OSC XO 76.8000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
LVPECL
Factory Lead Time :
14 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency Stability :
±50ppm
654P/L
Function :
Enable/Disable
Frequency :
76.8MHz