654P4335C2T
Mfr.Part #
654P4335C2T
Description
XTAL OSC XO 43.3500MHZ LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
43.35MHz
Current - Supply (Max) :
88mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±25ppm
Series :
654P/L
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm