654P25004C2T
Mfr.Part #
654P25004C2T
Description
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Output :
LVPECL
Series :
654P/L
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
250MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm