654P23304C2T
Mfr.Part #
654P23304C2T
Description
XTAL OSC XO 233.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
XO (Standard)
Mounting Type :
Current - Supply (Max) :
88mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±30ppm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Series :
654P/L
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
233MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C