654P13503C3T
Mfr.Part #
654P13503C3T
Description
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
1 (Unlimited)
Function :
Enable/Disable
Series :
654P/L
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
3.3V
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Factory Lead Time :
14 Weeks
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency :
135MHz
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm