654P13203C3T
Mfr.Part #
654P13203C3T
Description
XTAL OSC XO 132.0000MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Output :
LVPECL
Factory Lead Time :
14 Weeks
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-20°C~70°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Series :
654P/L
Frequency :
132MHz
Current - Supply (Max) :
88mA