654L8673I3T
Mfr.Part #
654L8673I3T
Description
XTAL OSC XO 86.7000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Function :
Enable/Disable
Frequency :
86.7MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Output :
LVDS
Base Resonator :
Crystal
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C